0222 226 24 00
0554 264 10 55
Eğitim Programı

Eğitim Programı

Eğitim Programı - Beslenme

Beslenme

Aylık yemek listemiz, beslenme uzmanı tarafından hazırlanır, yemeklerimiz mutfağımızda aşçımız tarafından yapılır ve öğrencilerimize sunulur.

   Tüm sebze ve meyvelerimiz, organik yetiştirdiğimiz bahçemizden gelir. Özenle mevsiminde yıkanır, temizlenir, kurutulur, konserve yapılıp, ışık görmeyen özel odalarımızda tüketilmeye hazır olarak saklanır.

   Reçel, konserve ve tüm hamur işleri mutfağımızda hazırlanır. Bizim mutfağımızda hazırlanan et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri İSO 9001 kalite standartlarına sahip bir markadan temin edilir.2144 kez okundu


Diğer Başlıklar

24-36 gelişim özellikleri ...

24- 36 Ay: Bağımsız Olmak İstiyorum Ama... Hayatın üçüncü yılı gerek dil, gerekse fiziksel açıdan son derece hareketli bir yıldır. Dil ve hareket becerileri önemli &..

Beslenme

Aylık yemek listemiz, beslenme uzmanı tarafından hazırlanır, yemeklerimiz mutfağımızda aşçımız tarafından yapılır ve öğrencilerimize sunulur.    Tüm sebze ve meyvele..

Tuvalet eğitimi...

Tuvalet eğitimi, çocuğun sosyal gelişiminde önemli bir basamaktır. Her çocuğun tuvalet eğitimine hazır olma yaşı farklıdır Bazıları 18-24 ay arası buna hazır olma belirtileri gö..

Toplam Kayıt: 3 [3 - 1] arası   
Sayfa: 1