0222 226 24 00
0554 264 10 55
YAZ OKULU VE DÖNEM PROGRAMLARIMIZ

YAZ OKULU VE DÖNEM PROGRAMLARIMIZ

     YAZ OKULU DÖNEMİ

     Yaz okulun da çocuklarımızla birlikte güzel havanın ve güneşin tadını çıkarıyoruz.... Eğlenirken öğrenmenin, keşfetmenin, keyfine varıyor; yaz tatilimizi aktivitelerimizle geçiriyoruz.

     Yaz Okulu Aktivitelerimiz

     Haftanın bir günü YÜZME

                 bir günü BİNİCİLİK

                 bir günü KÜLTÜREL GEZİ / DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ / PİKNİKLER

                 Kalan iki gün de : Grup Etkinlikleri ,Sanat Etkinlikleri, Jimnastikİngilizce , Matematik, Hikaye Saati ve Fen ve Doğa Etkinlikleri uygulanmaktadır.

     Yaz okulu Programımız okulların kapanmasıyla başlarken ,okullar açılana kadar devam eden üç aylık süreyi kapsamaktadır. Yaz okulu kayıtlarımız NİSAN ayından AĞUSTOS ayına kadar devam etmektedir ; 3 haftalık , 1 aylık , 2 aylık yada 3 aylık paket programlarımız dan seçebilir çocuğunuzun yazını, aktivitelerle dolu dolu geçirmesini sağlayabilirsiniz.

         DÖNEM PROGRAMI

     Dönem Programımız ; Milli Eğitim Bakanlığı dahilinde eğitim öğretim dönemi boyunca onbeş tatil dahil dokuz aylık süreyi kapsamaktadır. Çoklu Zeka Eğitim programı dahilinde uygulanan yıllık programlarımızı ve aktivitelerin günleri ve içeriklerini bildiren haftalık programlarımızı okul ziyaretinde inceleme fırsatı bulabilirsiniz. 

      Dönem boyunca; çocuklarımızın yaş grublarına uygun hazırlanmış programlar, eğitim setleri, değerler eğitimi, aktiviteler, kültürel geziler, ve çeşitli okul partileri, animasyon gösterileri....vb. uygulanmaktadır.  

       Dönem kayıtlarımız NİSAN ayın da başlamaktadır ve okul mevcut doluluk oranına göre EYLÜL ayına kadar devam etmektedir. 

       OKULUMUZ HAKKINDA DAHA AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN OKULUMUZU HAFTA İÇİ SABAH 8.00'DAN AKŞAM 18.00'A KADAR İSTEDİĞİNİZ ZAMAN ARALIĞINDA ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ...